Vrácení a výměna zboží, reklamace

 

Přejete si vrátit zboží v zákonné 14-ti denní lhůtě?

  • Nejprve se prosím ujistěte, že produkty, které vracíte, splňují dle odst. VI. obchodní podmínky, nebo pokud reklamujete, splňují Reklamační řád.
  • Zásilku je nejjednodušší odeslat přes Zásilkovnu, stačí si nainstalovat aplikaci a na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny a balíček odeslat - místo kam balíček zaslat je výhradně Femme Fatale Fashion, Boží Hora, 1670/39, Ivančice, na jiné pobočce Zásilkovny nejsme povinni balíčky vyzvedávat. 
  • Balíček prosím odešlete na adresu Femme Fatale Fashion, Jaroslava Černák, Boží Hora 1670/39, Ivančice, 664 91 (balíček je nutno zasílat doporučeně, pokud využíváte jiného dopravce než Zásilkovnu!)
    Náklady na přepravu vrácení balíčku hradí kupující! Nezapomeňte připsat číslo účtu, kam prostředky vrátíme.
  • Platbu vracíme nejpozději do 14 ti dnů na účet, který uvedete. Zboží musí být nenošené, včetně visaček/cedulek a v původním obalu. 
    V případě vrácení využijte náš on-line formulář níže a ihned po vyplnění zašlete balíček na naši adresu. 
  • Nebo zkrátka vytiskněte a vyplňte starý dobrý Formulář pro odstoupení od smlouvy nebo Reklamační formulář a odešlete spolu se zbožím k nám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení