Vrácení a výměna zboží, reklamace

 

Přejete si vrátit zboží v zákonné 14-ti denní lhůtě?

  • Nejprve se prosím ujistěte, že produkty, které vracíte, splňují dle odst. VI. obchodní podmínky, nebo pokud reklamujete, splňují Reklamační řád.
  • Zásilku je nejjednodušší odeslat přes Zásilkovnu, stačí obsluze nadiktovat toto heslo: 95531588 a o zbytek se postaráme my. Na balíček nemusíte nic psát, pouze tento zpětný kód, NEBO si nainstalovat aplikaci a na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny a balíček odeslat - místo kam balíček zaslat je výhradně Z-box, Oslavanská 1548, Ivančice, 664 91,  na jiné pobočce Zásilkovny nejsme povinni balíčky vyzvedávat.
  • Česká pošta nebo jiný dopravce - balíček prosím odešlete na adresu Femme Fatale Fashion, Jaroslava ČERNÁK (POZOR NA SPRÁVNÉ UVEDENÍ JMÉNA!), Boží Hora 1670/39, Ivančice, 664 91 (balíček je nutno zasílat doporučeně, pokud využíváte jiného dopravce než Zásilkovnu!)
    Náklady na přepravu vrácení balíčku hradí kupující! Nezapomeňte připsat číslo účtu, kam prostředky vrátíme.
  • Platbu vracíme nejpozději do 14 ti dnů na účet, který uvedete. Zboží musí být nenošené, včetně visaček/cedulek a v původním obalu. Pokud dorazí zboží znehodnocené máme právo nárokovat vzniklou škodu.
  • Vyplňte prosím Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a zašlete nám jej emailem nebo vytiskněte a přibalte ke zboží, nebo Reklamační formulář

Kdo hradí zpáteční dopravné?

  • Dopravu zpět hradíte vy. U Zásilkovny vám částku za dopravu strhneme z celkové vrácené částky.